Přihlášení do systému
ID uživatele / email:
Heslo:
      
 
Zapomněli jste heslo?
Soubory ke stažení
Akcelerator CPROXY pro Windows
CPROXY 1.2.3.15 (1.00 MB)
CPROXY 1.0.8.77 (1.00 MB)
Anketa
Jsou informace na webu dostatečně a přehledné?
Rozhodně ano   (26796)
Spíše ano   (4730)
Nemám názor   (3494)
Spíše ne   (4395)
Rozhodně ne   (8287)
Celkový počet hlasujících: 47702

Svůj názor nám můžete také sdělit v diskusním fóru.Popis systému
Funkčnost systému CPPROXY se opírá o skutečnost, že objem většiny dat přenášených prostřednictvím Internetu není žádným způsobem optimalizován. Naopak, častým jevem je výrazné zvýšení objemu přenášených dat - typickým příkladem tohoto jevu je například 7-bitový přenos příloh e-mailových zpráv.

Přitom právě objem přenášených dat je nejvýraznějším faktorem ovlivňujícím rychlost a v případě tarifikovaných linek i cenu připojení k Síti sítí.

Systém CPROXY zajišťuje maximálně optimalizovanou kompresi dat přenášených prostřednictvím připojení k Internetu. Komprese a optimalizace je zajišťována klientskou stranou systému CPROXY, která je nainstalována na počítači uživatele, příp. na serveru sítě LAN zprostředkovávajícím připojení k Internetu v libovolné firmě. Tento software se "navenek" chová jako klasický proxy server, umožňuje však i uživatelsky nastavitelné mapování portů, čehož se využívá např. pro kompresi a optimalizaci přenosu e-mailových zpráv apod. Pro bližší přiblížení základní funkčnosti systému CPROXY viz obrázek (připojení k serveru http://www.seznam.cz prostřednictvím systému CPROXY):

Schéma činnosti systému CPROXY

Obdobnou architekturu i funkcionalitu vykazují i konkurenční systémy, systém CPROXY oproti nim vyniká unikátním kompresním poměrem, který je zajištěn naprosto ojedinělou kombinací kompresních a optimalizačních algoritmů. Toto tvrzení je podloženo výsledky rozsáhlého testování širokou skupinou uživatelů konkurenčních produktů, jemuž byl systém CPROXY jako celek podroben před uvedením do provozu.


 
Nový uživatel
Popis systému
Výsledky testování
Registrace do systému
Kontakty
Návody
Instalace systému
Nastavení prohlížeče
Nastavení elektronické pošty
Nejčastější dotazy
Jak zaplatit
Ceník
Diskusní fórum
Diskusní fórum uživatelů CPROXY


Datum a čas poslední aktualizace:   8.1.2010 ©2003 - 2010 Jaroslav Brůžek     Všechna práva vyhrazena TOPlist